MŠ a ZŠ Smolkova v Praze 12
MŠ SmolkovaPraha 12

Provoz MŠ

• Školka je otevřena vždy od 6:30-17:00 hod.
  • Příchod dětí probíhá od 6:30-8:30 hod.
  • Vyzvedávání dětí: 12:15-13:00 / 14:30-17:00 hod.

V době prázdnin (podzimních, pololetních, jarních, velikonočních) je provoz tříd podle počtu přihlášených dětí, na který rodiče dítě předem závazně přihlašují. V provozu jsou pouze pavilony A1, A2. Pavilon B je uzavřen.

Během vánočních a letních prázdnin je prázdninový provoz v jedné z mateřských škol v MČ Praze 12. Mateřské školy se střídají. Na vánoční a letní provoz je potřeba včas podat písemnou žádost - u letních prázdnin nutno podat písemnou žádost na každý týden/měsíc zvlášť. Rodiče jsou včas informováni, ve kterých školkách náhradní provoz bude.

Pokud se rozhodnete ukončit docházku dítěte do mateřské školy, je třeba podat písemné odhlášení = doporučený dopis nebo zaslat toto oznámení do datové schránky školy.